Zakładanie trawników Piła - Trawa z rolki | Zielone imperium

Zakładanie trawników Piła

Zielony trawnik – Piła i okolice

Nasza firma pomoże Ci stworzyć wymarzony trawnik – niezależnie od tego, czy będzie on pochodził z hydrosiewu, czy zostanie rozłożony ze specjalnych rolek – z pewnością będzie wyglądał zachwycająco. Postaramy się opowiedzieć Ci o naszych sposobach zakładania trawników w Pile.

Zakładamy trawniki zarówno z gotowej darni, jak i z hydrosiewu, jak i tradycyjnego siewu. W zależności od podłoża, na którym pracujemy, staramy się, by powstający trawnik spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Za chwilę dowiesz się, jak wiele warunków musi zostać spełnionych, by Twój trawnik prezentował się idealnie, stanowiąc wspaniałą bazę do stworzenia wymarzonego ogrodu.

zakładanie trawnika z rolki piła

Zadzwoń

697 134 383

Zakładanie trawnika z rolki, a zakładanie trawnika z siewu

zakładanie trawnika z siewu piła

Zarówno rozwijany trawnik, jak i ten pochodzący z hydrosiewu lub będący efektem tradycyjnego siewu trawy, potrzebują delikatnie kwaśnego podłoża. Optymalne pH gleby waha się w granicach 6. Przed położeniem darni na folii, czy to tradycyjnym wysiewem, zawsze dokładnie oczyszczamy teren z pozostałych korzeni, chwastów, a także ewentualnych pozostałości po budowie.

Staramy się również wykonywać swoją pracę jak najszybciej, byś w jak najkrótszym czasie mógł cieszyć się wymarzonym trawnikiem. Co prawda rozwijany trawnik daje natychmiastowy efekt, jednak nie zawsze jego położenie jest dobrym pomysłem.

Stosując się do zasady indywidualnego podejścia do każdego klienta, w zależności od rodzaju terenu oraz jego ukształtowania, zalecamy klientom trawnik z tradycyjnego siewu, hydrosiewu lub rozwijany z rolki.

Trawa z rolki – czy to trudne?

Zakładanie trawnika z rolki nie jest zajęciem zbyt trudnym, jednak bywa czasochłonne. Poszczególne płachty trzeba układać obok siebie, by nie pozostawiać między nimi zbyt dużych przestrzeni. Wszystkie czynności należy wykonywać bardzo szybko, ponieważ trawa z rolki musi zostać ułożona jak najszybciej.

Powierzchnia 100 m2 jest zwykle układana około 1 dnia. Po upływie tego czasu możesz cieszyć się piękną zielenią za oknem. Właśnie ten natychmiastowy efekt stanowi jeden z argumentów, który podają nasi klienci – szybki, spektakularny efekt jest wart każdych pieniędzy, jeśli zależy Ci na szybkiej aranżacji ogrodu.

trawa z rolki piła

Jaki trawnik będzie najlepszy dla Ciebie? To zależy od powierzchni Twojego ogrodu. Nasze trawy z rolki w Pile sprzedają się bardzo dobrze, jednak do wielu ogrodów zalecamy tradycyjny zasiew. W Pile również często wykonujemy hydrozasiew – zwłaszcza na skarpach, przy drogach szybkiego ruchu oraz innych dość trudnych terenach.

Oferujemy także usługę zakładanie trawników w mieście Chodzież.  Zapraszamy do kontaktu : 697 134 383

© Copyright 2024 Zielone Imperium | Realizacja Investnet

Top