Systemy nawadniania Chodzież - Zielone imperium

Systemy nawadniania Chodzież

Instalacja nawadniania Chodzież

Twój ogród coraz bardziej się rozrasta, a Ty nie wiesz jak dokładnie, krok po kroku dobrze zająć się swoimi roślinami? Wszyscy doskonale wiemy, że jeśli przychodzi okres letni a z nim upały, często zdarza się, że nie spada ani jedna kropla deszczu, a my jesteśmy zbyt leniwi, żeby codziennie wieczorem wychodzić i podlewać rośliny. Jeśli jest dokładnie tak jak mówimy, to może jednym z lepszych pomysłów byłoby zainstalowanie nawadniania? Nasza firma oferuje swoje usługi na terenie Chodzieży i okolic. Przede wszystkim zaprojektujemy dla Ciebie plan nawadniania. Zamontujemy system, który nie zniszczy Twojego trawnika. Zawsze będziemy w pobliżu, jeśli będziesz potrzebował serwisu lub konserwacji systemu. Jak widzisz kompleksowo możemy zająć się Twoim ogrodem, aby z dnia na dzień stał się jeszcze piękniejszy.

Zadzwoń

697 134 383
nawadnianie zraszacz
slide2

Zaufaj profesjonalistom

Często zdarza się, że osoby, które mają własne ogrody chcą na własną rękę założyć system nawadniania. Jednak nie zdają sobie sprawy z tego ile czasu i pracy trzeba wykonać aby nawadnianie było zamontowane w taki sposób aby nie zniszczyć roślin. Często nie wiemy jak się do tego zabrać ani co wziąć pod uwagę przy planowaniu. Bardzo ważne jest aby zmierzyć wydajność ujęcia wody, czyli sprawdzić z jaką szybkością leci woda z kranu ogrodowego.

Ważna jest też sprawdzenie faktycznego ciśnienia wody oraz oczywiście inwentaryzacja. Polega ona na narysowaniu naszego ogrodu i ujęcia na nim wszelkich ścieżek, oczek wodnych i tym podobnych. Oczywiście na planie powinna znaleźć się cała roślinność. Skala powinna być odpowiednia aby zachować dobrą odległość pomiędzy zraszaczami. To tak naprawdę jest tylko początek historii związanej z nawadnianiem ogrodu.

Co to jest automatyczne nawadnianie ogrodu?

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, zajmujemy się nawadnianiem ogrodów oraz trawników w Chodzieży i jej okolicach. Dzięki nam możesz liczyć na gwarancję działania instalacji, którą dla Ciebie zamontujemy oraz na fachowy serwis i przygotowanie systemu do zimy.

System automatycznego nawadniania wydaje się dość skomplikowany dlatego najlepiej oddać go w ręce fachowców. Dzięki zamontowaniu takiego systemu nie będziemy musieli się martwić, że nasz ogród nie będzie podlany. Możemy ustawić tam czas w jakim nasze zraszacze będą uruchamiane. Istnieje również opcja ustawienia systemu w taki sposób, aby zraszacze nie uruchamiały się w momencie kiedy spadł deszcz.

cat2

Nawet jeśli jesteś osobą, która lubi podróżować i często nie ma Cię w domu nie będziesz musiał się martwić o to, że ogród nie będzie podlany. Wszystkim zajmie się a to automatyczny system nawadniania ogrodu. Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby, które nie do końca radzą sobie z utrzymaniem pięknej roślinności w ogrodzie, do skorzystania z naszych usług.

Oferujemy także usługę nawadnianie trawników w mieście Piła.  Zapraszamy do kontaktu : 697 134 383

© Copyright 2024 Zielone Imperium | Realizacja Investnet

Top